• 79QM+Q4 Çeşme, İzmir

Şirket Profili

1989 yılından bu yana demir ve yapı malzemeleri sektöründe çalışmalarını sürdüren firmamız, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün arayanlar için doğru bir adrestir.

Sektöründe öncü markalarının temsilciliği ile, müşterilerimize her zevke ve fiyata uygun ürünler sunmanın ve ürün yelpazemizi sürekli artırmanın haklı gururunu taşıyoruz. Kurulduğu günden beri hızlı ve emin bir şekilde faaliyetlerine devam eden firmamız, dinamik ve deneyimli bir kadroyla her geçen gün büyüyerek siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermektedir. Genel amacımız %100 müşteri memnuniyetini sağlamak; en kısa sürede ve etkin hizmet vermek, markalarımıza duyulan güveni sürdürmek, doğaya ve insana saygı duymak ve gelişen teknolojiyi takip ederek yeni uygulamaları hayata geçirmek, müşterilerimizin taleplerini karşılamaktır. Ürünlerimiz ile, sadece konut ve iç mekânlar değil, iş merkezi, otel, sosyal tesis, restoran gibi farklılık gösteren mekânların da yapımında hizmet veriyor, yurdumuzun her köşesindeki inşaat şirketlerine, kooperatiflere ve müteahhitlere toptan ve perakende inşaat malzemeleri satışı yapıyoruz. Ürün satışının yanı sıra projelendirme ve uygulama; teknik destek, danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ayrıca kullanacağı malzeme konusunda kararsız ya da bilgiye ihtiyacı olan müşterilerimize ürün ve uygulama konusunda fikir vererek yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetlerini sunarak tercih edilen lider marka olmak ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak birincil amacımızdır.

1989 yılından bu yana demir ve yapı malzemeleri sektöründe çalışmalarını sürdüren firmamız, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün arayanlar için doğru bir adrestir.

 

İşimizi her aşamada doğru yaparak sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi esas almak, Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve karşılamak, kalite, fiyat, hizmet açısından müşterilerimizin eksiksiz memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimizin itibarına layık olmak, Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarak kaliteli hizmet anlayışını daima ön planda tutmak, Tedarikçilerimiz ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak onlarırn da gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak, Dünyadaki teknolojileri, standartları ve tasarımsal değişimleri sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünler tedarik etmek, Çalışanların kuruluş içindeki rollerini anlamalarında yardımcı olmak, işlerinin amacını ve önemini hissetmelerini sağlamak, Güvenilirlik ve kalite açısından sektörün önde gelen kuruluşlarından olmak, Tüm çalışanlarımıza kalite politikamızı ve hedeflerimizi aşılamak, Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak; onların bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim programlarıyla bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak. Kalite bilincini gerek sattığımız ürünler ve gerekse hizmetimizin niteliği açısından tüm faaliyet alanlarımız ve hizmet birimlerimizde sürdürülebilir kılmaktır. Bu doğrultudaki faaliyet sürecimizde, Çevre Dostu Üretim Teknolojilerini" kullanan firmaların ürünlerini seçip satmaya özen gösteriyoruz. 

facts-img

0

Proje

facts-img

0

usta

facts-img

0

sevkiyat

facts-img

0

Mağaza